Nuoširdžiai sveikiname visus valstybės tarnautojus, kurių atsakingas, profesionalus ir dažnai nematomas darbas prisideda prie visuomenės gerovės, pasitikėjimo institucijomis ir sklandaus valstybės veikimo.
Dėkojame už kasdienę tarnystę žmonėms, kantrybę, atsakomybę ir nuoseklų indėlį kuriant stipresnę bei pažangesnę Lietuvą.
Linkime prasmingų darbų, pagarbos ir pasididžiavimo savo pasirinktu keliu.